תשאירו פרטים

וניצור עמכם קשר

  אודות

  משרד הבוטיק לוי גלבוע מתמחה בדיני תאגידים, ובדגש על חדלות פירעון של חברות. המשרד הוקם עם פרוץ מגפת הקורונה, בכדי לתת טיפול משלים לעסקים שעמדו בפני קריסה, ועסקים שנאלצו לסיים את פעילותם, וביקשו לעשות זאת תוך צמצום נזקי – בעלי המניות והמשקיעים.

  הניסיון העשיר המלווה אותנו בפירוקי חברות, וחדלות פירעון נתן לנו את היכולת לצפות בעיות וסוגיות, שסופן בפירוק החברה וסגירת העסק, ובכך להמליץ ללקוחותינו כיצד לפעול, וממה להימנע.

  משרדנו מתמחה בייצוג בעלי מניות בסכסוכים עסקיים ומאבקי שליטה ובעלי מניות מצד אחד, ומאידך מתן שירות וליווי עסקי שוטף בתחומי דיני העבודה, נשייה, ובנקאות.

  באמצעות הניסיון והבנה עמוקה, של עובדי המשרד, עם עולם העסקים, הלקוחות מקבלים ייצוג יצירתי, מקצועי, אישי מסור, ובלתי מתפשר.

  משרד לוי גלבוע מתמקד במספר תחומי ליבה בדיני תאגידים: פירוק חברות ותאגידים – סולבנטים או חדלי פירעון (גם פירוק על ידי עובדים/ נושי התאגיד), מיסוי תאגידים: השקעות ורווחי הון, נדל"ן ומיסוי מקרקעין (בדגש על חברות ייזמות וקבלן), ליווי עסקי ומשפטי שוטף (ייעוץ דיני עבודה, עסקאות, נושים, הסכמים וכיוצא בכך), מכירת חברה או מכירת עסק.

  בכל התחומים הללו, זוכים לקוחות המשרד בשירות משפטי כולל ומקצועי, הן בתחום הייעוץ והליווי העסקי והן בתחום ההתדיינות בבתי המשפט, ככל שנדרשבכך ייחודו של המשרד ועיקר כוחו.

  המשרד טיפל ומטפל בהליכים משפטיים רחבי היקף, ובעלי חשיבות יוצאת דופן, וזאת תוך הישגים מרשימים, שזכו לתהודה ולהכרה וביססו את המוניטין של המשרד.

  למה לבחור בלוי גלבוע?

  זמינות 24/7

  ניסיון עשיר

  יחס אישי

  הכירות עם המערכת

  ייצוג חברות ועסקים

  התמדה וחריצות

  קידום עורכי דין קידום עורכי דין
  דילוג לתוכן